STRONA GłóWNA

  www.infotour24.pl   www.infotour24.com   www.infotour24.eu   www.infotour24.com.pl


Internet jest niemal idealnym medium dla reklamowania turystyki. Taka forma prezentacji jest tania dla zleceniodawcy i atrakcyjna w formie dla odbiorcy, dająca mu pełne wyobrażenie o prezentowanej ofercie. Jednak posiada duże ograniczenie, pojedyncza Firmowa strona internetowa to zbyt mało. To jak jeden billboard w skali kraju, niewielu będzie miało szanse go zobaczyć. Każdy Portal z ofertą Firmy, każdy odnośnik do Firmowej strony umieszczony w „elektronicznym świecie” to zwielokrotnienie szansy na dotarcie do Klienta. Dziś planowanie weekendowego wyjazdu czy wielkiej wyprawy zaczyna się w komputerze. Niezależnie od branży, zatrzymanie się w miejscu, lekceważenie rozwoju tego medium, to skazanie swojej Firmy na powolną stagnację. Dodatkowo, turyści planujący podróż najchętniej korzystają z zasobów wyspecjalizowanego Portalu. Baza informacji jest usystematyzowana, w łatwy sposób można odnaleźć ofertę, która w pełni spełni założone wymagania, dzięki temu, kosztuje to mniej czasu. Dziś rola Firmowej strony obiektu noclegowego uległa zmianie. Najczęściej odwiedzają ją osoby, które o istnieniu Firmy dowiedziały się w specjalistycznych Portalach, zainteresowały się jej ofertą i chcą poznać szczegóły przed dokonaniem wyboru. Jeśli uważają Państwo, że rozmiar prezentacji Waszej Firmy w internecie jest wystarczający, proponujemy mały test. Jako, że główną rolą strony internetowej jest przekazanie informacji o Państwa istnieniu osobom, które takiej wiedzy nie posiadają, proponujemy, aby w zależności od charakteru Waszej Firmy wpisać w wyszukiwarce „Google” hasło: hotel, pensjonat, ośrodek wypoczynkowy, agroturystyka lub inne najbardziej zgodne z profilem. Nie wpisujemy nazwy własnej, ponieważ osoba nieznająca Państwa Firmy także nie wpisze jej nazwy. Teraz należy sprawdzić czy odnośnik do Państwa strony znajduje się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Jeśli nie znajdziecie Państwo swojej strony pośród pierwszych 30 wyników, oznacza to tyle, że statystyczny Internauta ma tylko teoretyczne szanse, aby do takiej strony dotrzeć. W takim przypadku zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 

Czym się różnimy od konkurencji?
 

- Cena/jakość - Oferta jest wyjątkowo atrakcyjna cenowo. W cenie pakietu zawiera się profesjonalne tłumaczenie na języki: angielski, niemiecki i rosyjski. W biznesie turystycznym, często nie docenia się potencjału naszych wschodnich sąsiadów jako potencjalnych klientów. My takiego błędu nie popełniamy. Rosja, Białoruś, Ukraina, Litwa, Łotwa, Estonia, a także Kazachstan, Gruzja i Bułgaria to kraje, w których język rosyjski jest znany przez całe lub większość społeczeństw. To ponad 230 milionów ludzi. Biorąc pod uwagę, że potencjalni Klienci stanowią drobną część tej liczby, to i tak można liczyć w skali kraju na dziesiątki tysięcy turystów z wymienionego obszaru.
 
- Pozycjonowanie - Portal jest pozycjonowany w najbardziej popularnych wyszukiwarkach.

- Proste pakiety - Przygotowaliśmy dla Państwa dwa pakiety cenowe, różniące się ilością przekazywanej informacji:

Pakiet „Start” - Oferta dla mniejszych Firm branży turystycznej, jest to kompleksowa informacja dla turysty indywidualnego.

Pakiet „Pro” - Jest on rozszerzony o dodatkowe informacje niezbędne dla organizatorów turystyki, możliwość dodania większej ilości zdjęć w fotogalerii oraz dłuższy tłumaczony opis tekstowy w cenie pakietu. Jeśli Państwa Firma obsługuje lub zamierza obsługiwać wycieczki, konferencje, zjazdy lub inne grupy zorganizowane to jest to odpowiedni pakiet.
 
W przeciwieństwie do znacznej części konkurencji, nie narzucamy z góry cen dla danego rodzaju obiektu. Bez znaczenia jest wielkość miasta, w którym znajduje się Państwa siedziba, wielkość Państwa obiektu noclegowego czy jego profil działalności. System cen jest prosty i przejrzysty, jednorazowa opłata za abonament roczny i jedna faktura VAT.

- Brak reklam - Wychodzimy z założenia, że nieetyczne jest pobieranie abonamentu od naszych Klientów i jednocześnie dręczenie ich potencjalnych gości agresywnymi formami reklamy. W trakcie przeglądania Państwa ofert na stronach Portalu nie natkniemy się na wyskakujące okienka zasłaniające treść, animacje, reklamy dźwiękowe, ani inne techniki reklamowe denerwujące i zabierające czas Państwa przyszłym Klientom.
 
- Szczególnie polecane - Szanując naszych gości, nie prezentujemy ofert Firm za dodatkową opłatą. Wychodzimy z założenia, że tak zwane oferty „szczególnie polecane, wyjątkowe okazje, ciekawe, najlepsze” to w pewnym sensie wprowadzanie w błąd Internautów, ponieważ wyjątkowość tych ofert polega jedynie na uiszczeniu dodatkowej opłaty za reklamę. Rozbudowana wyszukiwarka pozwoli Internaucie na odnalezienie oferty spełniającej wymagania bez szczególnego polecania.
 
- Wyrównanie szans - Aby wszystkie prezentowane turystyczne obiekty noclegowe miały równe szanse w dotarciu do potencjalnych Klientów, zastosowaliśmy losowe generowanie kolejności wyświetlania ofert. Praktycznie polega to na tym, że każdy Internauta, który wybierze takie same kryteria wyszukiwania, otrzyma listę wyników za każdym razem z inną kolejnością ofert.
 
- Przemyślane rozwiązania - Wyszukiwarka ofert stworzona specjalnie na potrzeby Portalu jest jednocześnie bardzo szczegółowa i łatwa, wręcz intuicyjna w obsłudze. Pozwala to na szybkie filtrowanie ofert pod względem wielu kryteriów. W ten sposób oszczędzamy czas Państwa Klientów. Rozpoczynając współpracę z naszym Portalem uzyskują Państwo własne konto, aby zmienić jakiekolwiek dane teleadresowe lub uaktualnić cennik, wystarczy zalogować się i w prosty sposób wprowadzić nowe informacje.
 
- Kompleksowe informacje - Portal Turystyczny to nie tylko bazy danych. Dokładamy starań, aby Państwa Klienci mogli odnaleźć na naszych stronach wszelkie informacje przydatne w trakcie planowania podróży oraz podzielili się wrażeniami po jej zakończeniu. Informacje praktyczne, galeria zdjęć z możliwością oceny i komentowania fotografii, możliwość zaprezentowania swoich wrażeń z wakacji, poradnik turystyczny, forum oraz ciągle rozbudowywany dział „Aktywny wypoczynek” to treści, które powodują, że Internauci do nas wracają.
 
- Przejrzystość Portalu - Staramy się, aby wszelkie informacje były podane w sposób przejrzysty, a ich odszukanie nie sprawiało kłopotu.
 
POWRÓT DO GÓRY STRONY
 
STRONA GŁÓWNA
Zaprint - Wszelkie prawa zastrzeżone, © 2008 Created by WebArtis